Kontaktpersoner Flowsys Technologies

 

KONTAKTFORMULÄR

Välkommen till vårt kontaktsida! Vi uppskattar din tid och är glada att du är intresserad av att komma i kontakt med oss. För att ge dig bästa möjliga service och svara på dina frågor eller feedback, ber vi dig vänligen att fylla i formuläret nedan. Vi ser fram emot att höra från dig och är här för att assistera på bästa sätt. Tack för att du väljer att kontakta oss!

    Försäljning

    Södra & mellersta Sverige

    Peter Nilsson Tele: +46 (0)31-7619853  peter.nilsson@flowsys.se

    Samuel Lopez-Rengstig Tele:+46 (0)31-7619858 samuel.lopez-rengstig@flowsys.se

    Stockholm & norra Sverige

    Sven-Inge Blom Tele: +46 (0)31-7619855  sven-inge.blom@flowsys.se

    Danmark

    Jacob Dahl Tele:+45 22900906  jacob.dahl@flowsys.dk

    Teknisk support

    Tony McLean Tele: +46 (0)31-7619856 tony.mclean@flowsys.se

    Ordermottagning / Back-office / Logistik

    Stefan Wennerblom Tele:+46 (0)31-7619851  stefan.wennerblom@flowsys.se

    Tony McLean Tele: +46 (0)31-7619856 tony.mclean@flowsys.se

    QRC och Service

    Johan Nilsson Tele: +46 (0)31-7619854  johan.nilsson@flowsys.se

    Nicklas Rhodiner Tele: +46 (0)31-7619857 nicklas.rhodiner@flowsys.se