Kontaktpersoner Flowsys Technologies

Försäljning och Support

Södra & mellersta Sverige

Peter Nilsson Tele: +46 (0)31-7619853  peter.nilsson@flowsys.se

Samuel Lopez-Rengstig Tele: +46 (0)31-7619858 samuel.lopez-rengstig@flowsys.se

 

Stockholm & norra Sverige

Sven-Inge Blom Tele: +46 (0)31-7619855  sven-inge.blom@flowsys.se

Danmark

Lars Schärfe Tele: +45 22 900906  lars.scharfe@flowsys.dk

Ordermottagning / Back-office / Logistik

Stefan Wennerblom Tele: +46 (0)31-7619851  stefan.wennerblom@flowsys.se

Lars Lindegård Tele: +46 (0)31-7619856 lars.lindegard@flowsys.se

QRC och Service

Johan Nilsson Tele: +46 (0)31-7619854  johan.nilsson@flowsys.se

Nicklas Rhodiner Tele: +46 (0)31-7619857 nicklas.rhodiner@flowsys.se